• Školský rok 2012/2013

Vyhodnotenie školského kola

Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku sa uskutočnilo v pondelok 4. 12. 2012.
          Žiaci sa umiestnili nasledovne:

1B KATEGÓRIA                           2A  KATEGÓRIA                                     2B  KATEGÓRIA

Školský rok 2011/2012

Vyhodnotenie školského kola

Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku sa uskutočnilo v pondelok 5. 12. 2011.
          Žiaci sa umiestnili nasledovne:

2A  KATEGÓRIA                                     2B  KATEGÓRIA

1. miesto: Martin Žurav (2.A)                                                   1.miesto: Petra Lukovská (Oktáva)
                 2. miesto: Matej Kotora (Kvinta)                                         2.miesto: Nikola Skladanová (Septima)

3.miesto: Tadeáš Chujac (1.C)                                             3.miesto: Viktória Čerťaská (Oktáva)

BLAHOŽELÁME!!!

Ďalšie kolá sa budú konať v týchto termínoch:
          Obvodné kolo - 18.1.2012
          Krajské kolo - 13.2.2012
          Celoštátne kolo - 23.-24.4.2012

Školský rok 2010/2011

Vyhodnotenie Olympiády z anglického jazyka

Školské kolo Olympiády z anglického jazyka sa konalo dňa 09.12.2010. Žiaci mali možnosť súťažiť v nasledovných kategóriách:

2A – 1. a 2.roč. 4-roč. štúdia, kvinta-sexta 8-roč. štúdia,

2B – 3. a 4. roč. 4-roč. štúdia, septima – oktáva 8-roč. štúdia

2C1 - anglofónni žiaci al. všetci žiaci SŠ bez vekového určenia,

ktorí sa zúčastnili pobytu v angl. hovor. krajinách dlhšieho    ako 2 mesiace,

1B – prima-kvarta 8-roč. štúdia.

Predmetová komisia anglického jazyka navrhla za predsedu komisie OAJ Mgr. Ivetu Srnkovú a ďalšieho člena komisie Mgr. Eriku Pajerskú.

Účastníci školského kola OAJ úspešne vypracovali súťažné úlohy, ktoré zahŕňali najmä gramatické cvičenia a úlohy zamerané na slovnú zásobu, a rovnako boli úspešní aj v ústnej časti, v ktorej mali zostaviť príbeh na základe obrázkov (tzv. picture story). Víťazi kategórií postúpili do obvodného kola OAJ s nasledovnými výsledkami:

2A KATEGÓRIA

1.miesto: Nikola Skladanová (SEXTA)

2B KATEGÓRIA

1.miesto: Petra Lukovská (SEPTIMA)

Na finálnom krajskom kole OAJ sa zúčastnili žiaci, ktorí sa umiestnili na prvých miestach v školskom kole s výsledkom:

2B KATEGÓRIA

1.miesto: Petra Lukovská (SEPTIMA)

Školský rok 2009/2010

Vyhodnotenie Olympiády z anglického jazyka

Školské kolo Olympiády z anglického jazyka sa konalo dňa 09.12.2009. Žiaci mali možnosť súťažiť v nasledovných kategóriách:

2A – 1. a 2.roč. 4-roč. štúdia, kvinta-sexta 8-roč. štúdia,

2B – 3. a 4. roč. 4-roč. štúdia, septima – oktáva 8-roč. štúdia

2C1 - anglofónni žiaci al. všetci žiaci SŠ bez vekového určenia,

ktorí sa zúčastnili pobytu v angl. hovor. krajinách dlhšieho    ako 2 mesiace,

1B – prima-kvarta 8-roč. štúdia.

Účastníci školského kola OAJ úspešne vypracovali súťažné úlohy, ktoré zahŕňali najmä gramatické cvičenia a úlohy zamerané na slovnú zásobu, a rovnako boli úspešní aj v ústnej časti, v ktorej mali zostaviť príbeh na základe obrázkov (tzv. picture story). V závere komisia ústne zhodnotila priebeh súťaže a vyhlásila výsledky, na základe ktorých sa žiaci umiestnili nasledovne:

2A KATEGÓRIA

1.miesto: Petra Lukovská (SEXTA)

2.miesto: Samuel Krátky (2.C)

3.miesto: Dominika Slušná (2.B)

2B KATEGÓRIA

1.miesto: Matej Papšo (OKTAVA)

2.miesto: Martin Kollárik (OKTAVA)

3.miesto: Barbora Rišňovská (SEPTIMA)

2C 1 KATEGÓRIA

1.miesto: Viktória Sučáková (OKTAVA)

1B KATEGÓRIA