• Prečo študovať s nami?

• Kvalitná príprava na štúdium na vysokých školách - vysoká úspešnosť absolventov pri prijímaní na slovenské i zahraničné VŠ.
        • Výučba piatich cudzích jazykov s rozšírenou časovou dotáciou (anglický, nemecký, ruský, francúzsky a španielsky).
        • Bohatý výber voliteľných predmetov, individuálny prístup i tímové projekty.
        • Rozvíjanie digitálnych zručností, vyučovanie informatiky zameranej na prax.
        • Zapájanie žiakov do súťaží, workshopov, školských projektov.
        • Výborné výsledky študentov na súťažiach a konferenciách u nás i v zahraničí, spolupráca s odborníkmi a vysokými školami pri výskumných projektoch.
        • Výhodná poloha – budova školy stojí blízko pri autobusovej stanici.
        • Nadštandardné zariadenie učební, kvalitne vybavené odborné učebne a laboratóriá, práca s IKT, modernými meracími prístrojmi a pomôckami.
        • Vlastné výučbové materiály (učebné texty, pracovné zošity, zbierky úloh).
        • Školské kontá Office365 pre žiakov, Wi-Fi sieť pre študentov.
        • Bohato vybavená školská knižnica s aktuálnou odbornou i krásnou literatúrou.
        • Poznávacie exkurzie do anglicky, francúzsky, nemecky, rusky a španielsky  hovoriacich krajín (Londýn, Paríž, Barcelona, Budapešť, Praha, Viedeň,  Salzburg,...)
        • Zapájanie žiakov do prípravy a realizácie projektov a akcií školy.
        • Bohatá ponuka záujmových krúžkov, podpora aktivít mladých dobrovoľníkov.
        • Stravovanie vo vlastnej školskej jedálni, služby školského bufetu.
        • Ľudský prístup, tvorivá, priateľská a partnerská atmosféra.

ZAŽI TO S NAMI!

O našom gymnáziu sa viac dozviete v časti Prezentácia školy.

Podrobnejšie informácie o prijímacom konaní nájdete v časti Prijímacie konanie.