• Aktivity

• Krúžky

♦ Krúžky anglického jazyka a konverzácie aj tento šk. rok ponúkajú:

Mgr. Ingrid Panáková
          Mgr. Erika Pajerská
          Mgr. Ivana Lapinová (Krúžok anglickej konverzácie 1 - vo štvrtok 7.-8.hod v IV.A a Krúžok anglickej konverzácie 2 - v piatok 1.a 6.hod v IV.A)

- časy jednotlivých krúžkov sa dohodnú na prvých stretnutiach individuálne.

Súťaže

• 19.ročník "English Essay Competition" - naša škola sa aj v tomto školskom roku zapojí do tejto súťaže spolu s krajinami Maďarsko a Česká republika. O výsledkoch tejto súťaže Vás budeme informovať práve tu. Viac informácií nájdete po kliknutí na názov súťaže, budeme pravidelne aktualizovať. Našim študentom želáme veľa šťastia!

Exkurzie

♦ Londýn - každoročne za veľmi výhodnú cenu s ubytovaním a kvalitným sprievodcom!
                             Nezabudnuteľný zážitok a zároveň
          skvelá príprava na maturity z oblasti anglických reálií
                             Lepšie je raz vidieť ako dvakrát počuť :)

Kurzy